Legalizacja pobytu i zatrudnienia kierowców

Zespół E-TACHO specjalizuje się w legalizacji pobytu i zatrudnienia kierowców w firmach transportowych. Naszym celem jest ułatwienie procesu legalizacji, zaczynając od audytu, przez konsultacje, aż do uzyskania wymaganych zezwoleń. Monitorujemy ważność pozwoleń i oferujemy szkolenia z zakresu legalizacji. Nasze usługi zapewniają firmom transportowym oszczędność czasu i spokój, umożliwiając im skupienie się na kluczowych aspektach działalności. Umów się na spotkanie już dziś!

Zatrudnianie kierowców z zagranicy
Wsparcie w całym procesie

Jeżeli masz już kandydata na kierowcę, nie musisz przejmować się zawiłościami procesu legalizacyjnego. Nasz doświadczony zespół zająłby się tym, przygotowując wszystkie niezbędne dokumenty i formalności. W ten sposób, Twój kandydat szybko i bezproblemowo uzyska wszelkie wymagane pozwolenia i zezwolenia, a Ty będziesz mógł skupić się na najważniejszym – prowadzeniu swojego biznesu. Z nami proces zatrudniania kierowców z poza UE staje się prosty i przejrzysty. Proces legalizacji przeprowadzamy w trzech prostych krokach.

1

Rekrutacja kierowcy

Jako firma transportowa, identyfikujesz i wybierasz kierowcę, który spełnia Twoje oczekiwania. Twój wybór rozpoczyna proces legalizacji.

2

Legalizacja zatrudnienia, zgłoszenie i przygotowanie umów

Gdy kierowca jest już wybrany, nasz zespół przystępuje do pracy, legalizując jego zatrudnienie i przygotowując niezbędne dokumenty.

3

Praca

Po pomyślnym zakończeniu procesu legalizacji, kierowca jest gotowy do podjęcia pracy. Teraz możesz czerpać korzyści z jego profesjonalizmu.

Potrzebujesz pomocy przy legalizacji zatrudnienia nowych kierowców ? Porozmawiajmy o możliwościach współpracy

Dowiedz się więcej o licencjach dla firm transportowych

Poznaj korzyści, jakie niosą ze sobą nasze usługi z zakresu obsługi firm transportowych

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym doświadczonym ekspertem. Podczas tego spotkania będziemy mogli dogłębnie zrozumieć specyfikę Twojej firmy transportowej i przedstawić Ci konkretne obszary, w których możemy zaoferować wsparcie. Rozważymy wspólnie, jakie usługi mogą najbardziej przyczynić się do optymalizacji Twojego biznesu.

Porozmawiajmy o możliwościach współpracy

Po wypełnieniu formularza, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą. W trakcie tej rozmowy, przeprowadzimy przegląd kluczowych dziedzin Twojej firmy, gdzie nasza oferta ma potencjał przynieść korzyści. Podczas konsultacji najczęściej omawiamy takie zagadnienia jak:

Marta Padusińska

Koordynator Biura Obsługi Klienta
Scroll to Top